IRSAP nově v nabídce na Alfatopeni.cz

Nově zařazujeme do nabídky Italského výrobce radiátorů IRSAP. Tradiční výrobce s více než 50-ti letou historií. V jeho výrobním programu naleznete opravdové designerské skvosty:

IRSAP Tratto - trojrozměrná křivka která se vyvíjí, opouští zeď, aby pronikla do prostoru a vytvořila funkční prostor pro sušení ručníků. Radiátor který spojuje umění a funkci v jeden vyjímečný celek. Skryté připojení a možnost osazení led světel. Elektrická i teplovodní varianta. Nekonečné možnosti umístění v interiéru. Synthesis Design.

Led varianta je doplněna o pásky diod, které zdůrazňují zakřivení radiátoru a slouží jako ambientní osvětlení prostoru.

Součástí balení je rovněž praktické madlo pro zavěšení ručníků, zda bude instalováno záleží pouze na Vás. Madlo může být umístěno ve třech různých výškách a je dodáváno v průhledném akrylátovém provedení.

Elektrická varianta otopného tělesa Tratto je dodávána s bezdrátovým regulátorem s jednoduchou instalací. Termostat je možno instalovat kdekoliv ve vzdálenosti až 50m od radiátoru.

V nabídce naleznete dva rozměry, elektrickou a teplovodní verzi a velmi široký výběr barev ze vzroníku Irsap, série Special. Pro nacenění dalších barevných variant nás prosím kontaktujte.

V ceně je kompletní příslušenství k instalaci radiátoru ať už zvolíte jakoukoliv variantu.

 

 

 

 

IRSAP Quadraqua - vyjímečně praktický designový radiátor. Stylová police která nejen vkusně doplní interiér, ale současně ohřeje osušku a župan. Díky skrytému uchycení na stěnu a nenápadnému připojení na otopný okruh nic neruší moderní design radiátoru Quadraqua. Široký výběr barev. Do koupelny i ložnice. Elektrická i teplovodní verze. Design Domenico De Palo.

Elektrická varianta otopného tělesa Quadraqua je dodávána s bezdrátovým regulátorem s jednoduchou instalací. Termostat je možno instalovat kdekoliv ve vzdálenosti až 50m od radiátoru.

V nabídce naleznete dva rozměry a elektrickou a teplovodní verzi. Velmi široký výběr barev ze vzroníku IRSAP, série Special, nebo ze vzorníku RAL. Pro nacenění dalších barevných variant nás prosím kontaktujte.

V ceně je kompletní příslušenství k instalaci radiátoru ať už zvolíte jakoukoliv variantu.

 

 

 

 

 

Kompletní nabídku radiátorů IRSAP naleznete zde