O firmě

Hox It s.r.o.
Plzeňská 49
252 19 Chrášťany
IČ: 24281115


Společnost Hox It s.r.o. vznikla v roce 2012. V té době jsme provozovali pouze e-shop, ale o tři roky později jsme naše aktivity rozšířili o showroom v Chrášťanech (Praha – západ).

Co všechno u nás najdete a s čím vám rádi pomůžeme?

Prodáváme designová otopná tělesa – radiátory do obytných místností i technických prostor, žebříky do koupelen a veškeré příslušenství s tím související. Kromě designu a praktičnosti se u otopných těles soustředíme také na nejnovější technologie v oblasti vytápění.

Ať se pouštíte do výměny jednoho radiátoru, rekonstrukci celého bytu či do stavby domu, můžeme vám nabídnout velmi širokou škálu zboží v klasickém i atypickém designu a nepřeberném množství barev. Totéž platí i pro firemní společnosti a průmyslové a obchodní projekty. 

Každodenní kontakt s výrobci v tuzemsku, Polsku, Norsku, Itálii, Španělsku a dalších evropských zemích nám umožňuje splnit i většinu atypických požadavků a řešení na míru.

Rádi vám se vším poradíme osobně, telefonicky či písemně. Každý zákazník je pro nás důležitý a zakládáme si na osobním přístupu. Standardně komunikujeme také s architekty, stavbyvedoucími, topenáři a designéry.


Prodáváme výrobky těchto značek:

ISAN - český výrobce s dlouholetou tradicí. Pod touto značkou najdete podlahové konvektory, článkové radiátory, průmyslové radiátory a otopná tělesa do koupelen i obytných místností.
Dostupné ceny, český původ a krátké dodací lhůty jsou hlavními přednostmi tohoto výrobce. Samozřejmostí je velmi široká škála produktů a možnost výroby atypů.

 

Terma - jeden z největších výrobců otopných těles na světě a největší výrobce elektrických topných tyčí  má sídlo v Polsku. V nabídce najdete koupelnové žebříky, ale také velký výběr radiátorů do obytných místností. Naprostá většina radiátorů Terma může fungovat v teplovodním, elektrickém i kombinovaném režimu a bezkonkurenční je také výběr barev a typů povrchů.

 

ADAX - norský výrobce ocelových elektrických přímotopných konvektorů. Vysoká výhřevnost při kompaktních rozměrech a minimalistický design s logickým ovládáním.
Tradiční Norská spolehlivost a kvalita výroby.

 

P.M.H. - menší český výrobce koupelnových radiátorů s originálním designem. Mnoho produktů této značky je k dodání ihned. Rádi doporučujeme jejich radiátor s chromovaným povrchem, jsou opravdu kvalitní.
 

 

Poletti - přední italský výrobce komponentů pro vytápění. V naší nabídce naleznete jejich nabídku retro ventilů a řadu designových ventilů.

V nabídce všechny typy radiátorových ventilů a šroubení - rohové, přímé, středové, úhlové, termostatické i uzavírací. 

 


Naše další činnosti:

 

Technické, stavební a autorské dozorování staveb, kontrola smluv o dílo, zastupování investora na jednání s dodavateli.

Zpracování autorizované projektové dokumentace pro územní řízení a stavební řízení (Dokumentace pro ohlášení stavby a stavební povolení), dokumentace stávajícího stavu, studie i 3D vizualizace.

Zprostředkování úředních procesů spojených s výstavbou. Územní řízení, stavební řízení, včetně vyřízení platného stavebního povolení, vyjádření správců sítí a dotčených orgánů.