Terma Fiona One

Terma Fiona One

od 6 926 Kč
(cena včetně DPH)

Parametry:

Materiál:-
Povrch:-
Barva:-
Výkon:200 - 1000 W
Na míru:-
Elektrická varianta:-
Dodací lhůta:-
Hloubka:30 mm
Výška:900 - 1860 mm
Délka:400 - 680 mm

Varianty zboží:
 


Popis:

TERMA Fiona ONE - jednoduchý otopný žebřík tvořený kombinací profilů s čtvercovým a kruhovým průřezem. Obrovská rozměrová variabilita a příznívá cena dělají z tohoto koupelnového radiátoru jeden z nejprodávanějších výrobků TERMA. Varianta ONE s integrovanou topnou tyčí je navržena pro elektrické a kombinované vytápění. 

Topná tyč One je součástí těla radiátoru, je lakována ve stejné barvě a respektuje tvar sběrnice otopného tělesa. Výsledek pak působí jako čistý celek. Elektrická patrona One umožňuje bezdrátovou IR komunikaci s externím regulátorem umístěným na stěně místnosti. Koupí bezdrátového termostatu tak získáte další pokročilé funkce.

Topná tyč One  má dvě úrovně teploty radiátoru, elektronický snímač se stará o udržení požadované teploty. Topná tyč má také funkce časovače, která automaticky vypne vytápění po dvou hodinách provozu. Aktuální režim je zobrazen pomocí vícebarevné LED diody. Topná tyč One má velmi nízkou spotřebu v pohotovostním režimu. 
K dispozici s rovným kabelem s koncovkou, rovným kabelem bez koncovky a krouceným kabelem s koncovkou.

Radiátor Fiona ONE lze objednat v elektrické nebo kombinované variantě. Na výběr máte z bezmála 250ti odstínů laků ze vzorníku Terma a RAL bez jakéhokoliv příplatku. Design Fiona nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem. Bez příplatku lze také zvolit možnost připojení na teplovodní soustavu. Lze vyrobit i v chromované variantě (pozor, chromované radiátory mají nižší výkon).

Součástí dodávky je  konzole k uchycení na zeď v barvě radiátoru a odvzdušňovací ventil.

  • Bez příplatku možnost výběru barvy ze vzorníku RAL a vzorníku Terma
  • Součástí dodávky je odvzdušňovací ventil a montážní sada pro uchycení v barvě radiátoru
  • Příslušenství zobrazené na fotografiích není součástí dodávky radiátoru
  • Uvádíme tepelný výkon topné tyče při příslušných rozměrech tělesa radiátoru 
  • Doprava zdarma

Příslušenství:

ONE V811 termostatický rohový mono ventilONE V815 termostatický přímý mono ventilONE V871 rohový mono ventilONE V875 přímý mono ventil