TERMA Lima One

TERMA Lima One

od 6 697 Kč
(cena včetně DPH)

Parametry:

Materiál:-
Povrch:-
Barva:-
Výkon:200 - 1000 W
Na míru:-
Elektrická varianta:-
Dodací lhůta:-
Hloubka:70 mm
Výška:820 - 1700 mm
Délka:300 - 700 mm

Varianty zboží:
 


Popis:

TERMA Lima ONE - varianta oblíbeného radiátoru Lima s integrovanou topnou tyčí ONE je určena pro elektrické nebo kombinované vytápění. Přívodní kabel je schován v úchytu na zeď a Vy si tak můžete vychutnat čistý design nerušený topným příslušenstvím. 

Topná tyč One je zabudována v otopném tělese a je lakována v barvě radiátoru. Výsledek pak působí jako čistý celek. Elektrická patrona One  umožňuje IR komunikaci s externím regulátorem umístěným na stěně místnosti. Při koupi bezdrátového termostatu získáte další pokročilé funkce.

Topná tyč One má dvě úrovně nastavení teploty radiátoru, elektronický snímač udržuje požadovanou teplotu. Dostupná je také funkce časovače která automaticky vypne vytápění po dvou hodinách provozu. Aktuální režim je zobrazen pomocí vícebarevné LED diody. Topná tyč One má velmi nízkou spotřebu v pohotovostním režimu. 
K dispozici s rovným kabelem s koncovkou, rovným kabelem bez koncovky a krouceným kabelem s koncovkou.

Radiátor Lima ONE lze objednat v elektrické nebo kombinované variantě. Na výběr máte z bezmála 250ti odstínů laků ze vzorníku Terma a RAL bez jakéhokoliv příplatku. Design Lima nejlépe vynikne v kombinaci s matným lakem. Bez příplatku lze také zvolit možnost připojení na teplovodní soustavu. Lze vyrobit i v chromované variantě (pozor, chromované radiátory mají nižší výkon).

  • Bez příplatku možnost výběru barvy ze vzorníku RAL a vzorníku Terma
  • Součástí dodávky je odvzdušňovací ventil a montážní sada pro uchycení v barvě radiátoru
  • Příslušenství zobrazené na fotografiích není součástí dodávky radiátoru
  • Uvádíme tepelný výkon topné tyče při příslušných rozměrech tělesa radiátoru 
  • Doprava zdarma

 

Příslušenství:

ONE V811 termostatický rohový mono ventilONE V815 termostatický přímý mono ventilONE V871 rohový mono ventilONE V875 přímý mono ventil